Operator prasy krawędziowej (Finlandia)

Lokalizacja
  • Kitee
  • : Finlandia
Forma zatrudnienia
  • Na czas określony od 6 do 12 miesięcy
Złóż aplikację do
17.12.2022

Poszukujemy doświadczonych operatorów pras krawędziowych do pracy dla firmy ,,Kesla Oy”, będącej producentem maszyn i urządzeń leśniczych wykorzystywanych w przemyśle drzewnym.
Nie przegap swojej szansy, sprawdź szczegóły poniżej i rozpocznij pracę w miejscowości Kesälahti!

OPIS STANOWISKA:

Twoim głównym zadaniem będzie obsługa maszyn: Aliko 3m/400tn (Cybelec), Ursviken 6m/400tn (Cybelec), Bystronic 7,2m/650tn (Bystronic-control) z wykorzystaniem umiejętności obsługi sterowników CNC.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność obsługi i ustawiania pras sterowanych numerycznie;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

OFERUJEMY:

  • długoterminowe zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę (min. 1 rok z możliwością przedłużenia);
  • wynagrodzenie 15 €/h brutto + fińskie dodatki;
  • pracę na pełen etat – 40 godz. tygodniowo w systemie dwuzmianowym (zmiana poranna 6.00-14.00 od poniedziałku do piątku i zmiana wieczorna 14.00-24.00 od poniedziałku do czwartku);
  • dodatki za pracę na II zmianie 1,25 €/h brutto;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • zakwaterowanie (płatne około 500-600 € miesięcznie za własne mieszkanie);
  • rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Ponadto…

  • rekompensatę za urlop;
  • opiekę zdrowotną;
  • ubezpieczenie;
  • odzież roboczą;
  • wynagrodzenie płatne dwa razy w miesiącu;
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii/ pomoc polskiego koordynatora;
  • monitorowanie zadowolenia z pracy.

Chciałbyś spróbować swoich sił za granicą? Nie czekaj i wyślij do nas swoje CV!

Jesteśmy agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 18525.

Barona przetwarza i przechowuje dane w celu potencjalnej rekrutacji nowych pracowników do 3 lat po złożeniu wniosku. W każdej chwili możesz wycofać swoją aplikację, wysyłając wiadomość na adres nordicjobs@barona.fi. Przeczytaj, jeśli chcesz wiedzieć więcej o sposobie przetwarzania Twoich danych.

  • Poland

KESLA OYj

,,Kesla” to jedna z najlepszych firm, będących producentami maszyn i urządzeń leśnych na rynku fińskim. Charakteryzują ją: zastosowanie nowoczesnej technologii, innowacyjność oraz wieloletnie doświadczenie, co pozwala spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji
Krzysztof Osica
krzysztof.osica@barona.pl
+(48)725553533