Elektryk (Norwegia)

Lokalizacja
  • Oslo
  • : Norwegia
Forma zatrudnienia
  • Na czas nieokreślony
Złóż aplikację do
09.12.2022

Szukamy doświadczonych elektryków (niekoniecznie) posiadających certyfikat DSB do długoterminowej współpracy w Oslo, Asker, Drammen, Hønefoss, Hemsedal oraz Sandefjørd.

Opis stanowiska:

wykonywanie zadań związanych z elektryką powierzonych przez przełożonych (wykonywanie połączeń elektrycznych, przeciąganie kabli, itd.).

Czego wymagamy:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie w kierunku elektrycznym;
  • znajomości języka angielskiego lub języka skandynawskiego na poziomie komunikatywnym (B1);
  • zdolności do pracy samodzielnie oraz w zespole.

Posiadanie certyfikatu DSB będzie ogromną zaletą, ale nie jest wymagane.

Co oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie na poziomie ok. 260 NOK/godz. brutto (w zależności od doświadczenia);
  • możliwość pracy w rotacjach (3/1 lub 6/2);
  • ubezpieczenie;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt od 3500 do 5900 NOK, w zależności od standardów i długości wynajmu).

Rozpocznij pracę w Norwegii razem z nami!

Jesteśmy agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 18525.

Barona przetwarza i przechowuje dane w celu potencjalnej rekrutacji nowych pracowników do 3 lat po złożeniu wniosku. W każdej chwili możesz wycofać swoją aplikację, wysyłając wiadomość na adres nordicjobs@barona.fi. Przeczytaj, jeśli chcesz wiedzieć więcej o sposobie przetwarzania Twoich danych.

  • Poland
Skontaktuj się z nami po więcej informacji
Krzysztof Osica
krzysztof.osica@barona.pl
+(48)725553533