IT

Jak znaleźć największy talent

Największy talent na właściwym miejscu. Rekrutujemy profesjonalistów w branży IT na wszystkie stanowiska, od osób pracujących w działach wsparcia IT po bardziej doświadczonych specjalistów. Rekrutacja największych talentów w branży IT wymaga gruntownej znajomości danej branży i międzynarodowych sieci zatrudnienia oraz możliwości relokacji wybranych kandydatów.

MOŻLIWOŚCI PRACY NA KAŻDYM ETAPIE KARIERY

Chcemy Ci pomóc w profesjonalnym rozwoju kariery. Dopasowujemy najlepszych specjalistów IT do najodpowiedniejszych miejsc pracy oferowanych przez międzynarodowych i krajowych klientów z różnych branż. Rekrutujemy także doświadczonych specjalistów do najbardziej interesujących projektów.

W naszej branży liczą się indywidualne podejście i odpowiednio dopasowany proces rekrutacji. Najpierw staramy się dowiedzieć, co jest ważne w danej branży i w danym momencie. Czy to projekt, produkt, narzędzia technologiczne, środowisko pracy, czy też jakieś inne motywujące czynniki?

Mając na względzie powyższe aspekty, swobodnie komunikujemy się z firmą klienta i ekspertami IT, aby móc znaleźć najlepsze długofalowe rozwiązanie.

Interesują nas zmotywowani profesjonaliści IT, pragnący rozwijać swoje umiejętności na poziomie daleko wykraczającym poza standardy, współtworzący rozwiązania, które pokochają ludzie. Wierzymy, że w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości technologia to tylko narzędzie, które można zaprojektować i które pomaga rozwijać pomysły. Wiemy też jednak, że Twoja opinia jest bezcenna i że wiesz najlepiej, co wybrać, aby osiągnąć cel i uszczęśliwić użytkowników.

Blogs & news

How to get into game industry? #gameindustry HR guru @armartik shares her insight on how to get a job in #games https://t.co/PjWC53PRTv
Does the strategy control your employees or are the employees your strategy? #leadership #management #teamwork… https://t.co/9iS59JIHI8