O nas

Innowacyjne usługi HR i partner na rynku rozwiązań

Mamy ponad 18 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W czasie istnienia firmy z sukcesem dopasowywaliśmy usługi do potrzeb klientów i stawialiśmy wyzwania standardom zatrudnienia i rekrutacji. Dzięki innowacyjnemu podejściu jesteśmy w czołówce współczesnych firm rekrutacyjnych.

Specjalizujemy się w odpowiadaniu na potrzeby przemysłu. Nasza firma składa się z jednostek, które specjalizują się w następujących branżach: inżynieria i produkcja, SSC/BPO oraz IT. Nasi rekruterzy to nie tylko profesjonaliści HR, to profesjonalni rekruterzy w Twojej branży.

Międzynarodowy zasięg. Jesteśmy fińską firmą, która ma swoje oddziały w Finlandii, Norwegii, Szwecji, Belgii, Polsce, Hiszpanii, Estonii i Rosji. W Polsce mamy trzy biura: w Krakowie, Gdańsku i Katowicach, gdzie mieści się także nasze centrum obsługi IT.

TWÓJ MIĘDZYNARODOWY PARTNER REKRUTACYJNY W POLSCE

Barona działa w Polsce od 2012 roku. Specjalizujemy się tutaj w usługach polegających na rekrutowaniu wielojęzycznych specjalistów dla sektorów SSC/BPO, inżynierii i produkcji oraz IT. Staramy się w innowacyjny sposób poszukiwać nowych rozwiązań pozwalających łączyć potrzeby firm oraz pracowników. Fundamentalną zasadą działania naszej firmy jest długoterminowa, zorientowana na cele współpraca z klientami. Nasz cel to wychodzenie poza oczekiwania klientów i kandydatów.

Barona International – fakty:

  • Znajdujemy się w pierwszej 50 firm pod względem ilości zatrudnianych osób w Finlandii
  • Nasz obrót wynosi 250 milionów Euro (pro forma)
  • Rocznie znajdujemy zatrudnienie dla 14.000 osób

SKUP SIĘ NA PRACY, A MY W TYM CZASIE ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE PRAWDZIWE TALENTY

Ty skupiasz się na prowadzeniu biznesu, a my zajmujemy się znalezieniem prawdziwych talentów. Nasze zadanie polega na stworzeniu i utrzymaniu wydajnych ścieżek zatrudnienia wysokiej jakości. Dodatkowo, odpowiadamy za to, aby proces wstępnej i kolejnej selekcji był jak najbardziej dopasowany do potrzeb Twojej firmy i wymagał z Twojej strony jak najmniej wysiłku. Nasza baza danych osób aktywnie poszukujących zatrudnienia zawiera dziesiątki tysięcy kandydatów. Wystarczy, że zaczniesz wyszukiwać, używając zaledwie kilku pól w wyszukiwarce i kilka razy klikając myszką. Mamy także prezentacje kandydatów w formie video, dzięki czemu możesz dokonać przeglądu aplikujących w dowolnym dla siebie czasie. Nasz prezentacje o kandydatach zawierają proste, wizualne rekomendacje, dzięki czemu łatwiej ich porównać.

Blogs & news

How to get into game industry? #gameindustry HR guru @armartik shares her insight on how to get a job in #games https://t.co/PjWC53PRTv
Does the strategy control your employees or are the employees your strategy? #leadership #management #teamwork… https://t.co/9iS59JIHI8