O nas

NASZA MISJA

Naszą misją jest wprowadzanie zmian, kształtowanie życia zawodowego i opracowywanie innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rozwijać się ludziom i firmom. Wkraczając w nową erę zatrudnienia, patrzymy na świat bardziej aktywnie niż kiedykolwiek wcześniej. Branże ulegają ogromnym zmianom, tworząc nowe dziedziny i sposoby pracy, tym samym pozostawiając inne całkowicie w tyle. Aby odpowiedzieć na nowe potrzeby rynku, zmierzyć się z dynamicznym oraz konkurencyjnym system nordycki, napędzanym przez najlepsze zestawy umiejętności, zdecydowaliśmy się na działalność międzynarodową.

Jednocześnie oferujemy możliwości pracy na rynku skandynawskim, który w rankingach światowych plasuje się jako najlepszy kraj do życia i pracy. Dbamy o to, aby dopasować Twoje cele zawodowe i ambicje do najlepszych ofert pracy, ponieważ wierzymy, że szczęśliwi i zadowoleni pracownicy są siłą napędową dobrze rozwijających się społeczeństw.

Jeśli chcesz pracować w Finlandii, Norwegii lub Szwecji, jesteś we właściwym miejscu. Dołącz to nas i zacznijmy wspólną pracę przy rozwoju zawodowym!

Otrzymasz wszelką niezbędną pomoc i narzędzia do zaprojektowania własnego życia zawodowego za granicą. Przede wszystkim znajdziesz tu szeroki wachlarz możliwości poszerzania swoich umiejętności i kontynuowania kariery na każdym etapie życia zawodowego.

Możesz znaleźć wsparcie w języku angielskim, polskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim, estońskim i fińskim.

 

NASZA HISTORIA

Założona w 1999 roku Barona jest czołową firmą świadczącą usługi personalne w krajach skandynawskich i największą organizacją w swojej branży w Finlandii. Od 2007 roku aktywnie rekrutujemy zagraniczne talenty, pomagając międzynarodowym specjalistom dołączyć do wiodących firm w takich dziedzinach jak przemysł metalowy, logistyka, budownictwo, przemysł spożywczy i usługi.

Działamy w ponad 10 krajach i posiadamy biura w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Polsce, Słowacji i Estonii.

 

NASZE WARTOŚCI 

Oprócz integracji kulturowej szukamy ludzi o tych samych zainteresowaniach i zasadach, którzy mają podobne cele i wartości. Nasze podstawowe wartości są teraz częścią naszego DNA:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Razem będziemy promować równe i etyczne życie zawodowe. Zachęcamy do przejrzystych działań, które wspierają różnorodność i szanują istniejące różnice. Naszym zdaniem każdy zasługuje na to, by znaleźć swoje miejsce w życiu zawodowym. Tam, gdzie to konieczne, zajmiemy się nawet trudnymi sprawami i rozwiniemy własną działalność. Zachęcamy wszystkich do odpowiedzialnego działania – do dokładania wszelkich starań aby pomagać innym. Pracownicy firmy Barona są znani z tego, że potrafią brać odpowiedzialność w życiu zawodowym.

ODWAGA

Zachęcamy do eksperymentowania i podejmowania prób bez obawy przed popełnieniem błędów. Wolimy być pionierami niż naśladowcami. Stawiamy sobie ambitne cele i dzięki nim tworzymy szczęśliwsze oraz bardziej sprawiedliwe życie zawodowe. Szanujemy tych, którzy biorą na siebie odpowiedzialność i z własnej inicjatywy wymyślają nowe kreatywne pomysły, wykorzystując przy tym swoje mocne strony.

WOLNOŚĆ

Dajemy ludziom swobodę bycia sobą i możliwość pracy w sposób, jaki uznają za stosowny, o ile przestrzegają zasad, które wspólnie ustaliliśmy. Z nami nikt nie musi urywać reszty swojego życia, ani swojej religii, ani zainteresowań, ani tego, kogo kocha. Wierzymy w ludzi i życie zawodowe, które korzystnie na nich wpływa.

WSPÓŁPRACA

Wspólnie tworzymy szczęśliwsze życie zawodowe. Dzielimy się swoimi kompetencjami i wiedzą z naszymi kolegami, pracownikami oraz klientami. Szanujemy wzajemnie swoje opinie i wspólnie staramy się szukać rozwiązań. Uwidaczniamy pracę, którą wspólnie wykonaliśmy, cieszymy się z naszych sukcesów i świętujemy je wspólnie.

Barona w liczbach

30000

0

zatrudnionych przez Baronę pracowników

700

0

rekruterów

70

0

biur na świecie