Technologie

PROJEKTOWANIE NOWOCZESNYCH NARZĘDZI REKRUTACYJNYCH I HR

Rozwijamy technologię, aby wspierać i ulepszać procesy rekrutacji. Ciągłe ulepszanie rekrutacji to nasza pasja. Naszym zdaniem, w sposobie myślenia o rekrutowaniu nastąpi znacząca zmiana. Jest to w dużej mierze związane z tym, w jaki sposób nowoczesne technologie wpłynęły na nasze zachowanie i oczekiwania. Chcemy być częścią tej zmiany. Dlatego właśnie mamy w firmie wewnętrzny zespół zajmujący się rozwojem oprogramowania. Zespół bezustannie pracuje nad nowymi sposobami wykorzystania technologii w procesie rekrutacji oraz nad tworzeniem oprogramowania i technologii, które pomogą sprostać obecnym i przyszłym oczekiwaniom naszych klientów związanym z rekrutacją i HR.

NOWOCZESNE NARZĘDZIA REKRUTACYJNE

Technologia to integralna część współczesnych procesów rekrutacyjnych. Dzięki nowoczesnym narzędziom proces rekrutacji jest łatwiejszy i szybszy. Gdy Twoje potrzeby rekrutacyjne wzrastają, możesz sprostać im bez wysiłku dzięki naszym najnowszym rozwiązaniom technologicznym.

R2 to oprogramowanie wspomagające rekrutację, dzięki któremu miejsce pobytu danej osoby staje się zupełnie nieistotne, a my możemy wydajnie pracować dla klientów znajdujących się w każdym zakątku świata. R2 zawiera informacje o kandydatach oraz nagrania ich rozmów kwalifikacyjnych, dzięki czemu jest bazą danych, w której można w łatwy sposób wyszukiwać aplikujących. Dzięki temu narzędziu nawet przy napiętym grafiku znajdziesz odpowiedni talent.

To oprogramowanie pomaga oszczędzać czas, gdyż dzięki niemu możesz poznać więcej kandydatów niż poprzez tradycyjne rozmowy o pracę. Zamiast spędzać cały dzień na przeprowadzaniu rozmów i czytaniu stosów pisemnych aplikacji, wykorzystaj R2. Narzędzie do przeglądania prezentacji kandydatów pozwoli Ci na wyszukanie i porównanie potencjalnych kandydatów bez wysiłku, na ekranie Twojego własnego komputera, gdziekolwiek jesteś. Dzięki rozmowom za pośrednictwem video łatwiej Ci będzie stwierdzić, czy dany kandydat prezentuje rodzaj osobowości, który pasuje do środowiska Twojej firmy.

ROZWIĄZANIA CYFROWE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Czasami zarządzanie kadrami wymaga czegoś więcej niż zwykłej optymalizacji pracy personelu. W takich sytuacjach nasz zespół zajmujący się rozwojem oprogramowania pomoże Ci stawić czoła wyzwaniom.

Czasem potrzeby są zbyt złożone, aby można było je zaspokoić przy użyciu gotowych rozwiązań. W takich sytuacjach włącz do akcji nasz zespół do spraw rozwoju oprogramowania.

Nasz zespół do spraw rozwoju oprogramowania tworzy programy, dostosowane idealnie do Twoich potrzeb, które pomagają w optymalizacji pracy Twojej kadry.

Blogs & news

How to get into game industry? #gameindustry HR guru @armartik shares her insight on how to get a job in #games https://t.co/PjWC53PRTv
Does the strategy control your employees or are the employees your strategy? #leadership #management #teamwork… https://t.co/9iS59JIHI8