Relokacja

RELOKACJA PRACOWNIKÓW. TO ŁATWE!

Międzynarodowe zatrudnienie. Mobilność zatrudnienia wzrosła znacząco w ostatnich latach i w naturalny sposób rekrutacja musiała stać się także procesem globalnym. Zatrudniający potrzebują do swoich zespołów najzdolniejszych pracowników, niezależnie od tego, gdzie ci utalentowani ludzie w danym momencie mieszkają. Jednocześnie to pracownicy są zainteresowani najlepszymi ofertami pracy oraz doświadczeniem, które mogą zdobyć w innych krajach.

Nasze technologie pomagają połączyć kandydatów z firmami, a dzięki usługom relokacyjnym zaaklimatyzowanie się w nowych warunkach będzie przebiegało łatwo i sprawnie.

Nasi klienci potwierdzają, że ich pracownicy, którzy otrzymują wsparcie w procesie relokacji i pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku są szczęśliwsi, bardziej zmotywowani i bardziej skłonni do zostania w nowym miejscu na dłużej.

WITAJ W DOMU

Witaj w domu. Nasza międzynarodowa sieć rekrutacyjna zapewnia nam łatwy dostęp do odpowiednich kandydatów w Skandynawii, Polsce, Estonii i Rosji. Dodatkowo nasz oddział w Brukseli skupia się na wyszukiwaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których twoja firma może potrzebować.

Nasze usługi relokacyjne obejmują:

  • Znalezienie zakwaterowania
  • Formalności (pomoc w załatwieniu pozwolenia na pracę oraz koniecznych wiz etc.)
  • Pomoc w zadomowieniu się

Naszą filozofią jest stworzenie przyjeżdżającym pracownikom domowego i przyjaznego środowiska, poprzez kreowanie atmosfery, w której od pierwszego dnia mogliby poczuć się jak w domu.

Nasze usługi dotyczące zakwaterowania dostarczane są we współpracy z naszą firmą pomocniczą Forenom Ltd, specjalizującą się w tej dziedzinie.

Blogs & news

How to get into game industry? #gameindustry HR guru @armartik shares her insight on how to get a job in #games https://t.co/PjWC53PRTv
Does the strategy control your employees or are the employees your strategy? #leadership #management #teamwork… https://t.co/9iS59JIHI8